KONST / Litografier / Litografier 15763495
nr 1576 3495
Litografier
3 st, kolorerade, Sjöslag & Vinter, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 25x44 - 54x43 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:22:47
3/11 09:55:02
300 kr
6/11 16:27:51